KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8527166
nr 852 7166
Louis Moe
(1857-1945)
Färgetsning, Louis Moe (1857-1945), signerad, 'Opus 59 Ugle og Foraarsalfer', motivets mått: 26 x 31
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:31:56
1.200 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr